Haber
Aydın’da Marketten Oyuncak Bebek ve Enerji İçeceği Çalındı
![](https://haberseyhan.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/aydinda-marketten-oyuncak-bebek-ve-enerji-icecegi-calindi-Q35SR4Nt.webp)
Aydın’ın Söke ilçesinde bir işyerinin marketinden oyuncak bebek ve alkollü içecek çalınmasının ardından harekete geçen jandarma ekipleri, 2 şüpheliyi yakaladı.
Olay, Söke ilçesi Milas-Söke Karayolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bölgede faaliyet gösteren bir işletmenin market bölümünden kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce 1 oyuncak bebek ve 1 adet alkollü içecek çalındı. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüphelilerin kimlik tespiti için çalışma başlattı. Yapılan detaylı araştırma sonucunda hırsızlıkla ilgili AK ve BK isimli 2 şüphelinin kimliği belirlendi. Jandarma ekiplerince 2 şüpheli yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler hakkında işlem başlatıldı. – AYDIN